در حال نمایش یک نتیجه

ادکلن تستر های کپی High Copy

در یک مقاله (کلیک کنید) جزییات انواع ادکلن و تفاوت های آن ها مورد بررسی قرار گرفت. در اینجا اندکی مورد کنکاش قرار میدهیم.

بخاطر قیمت بالای بسیاری از ادکلن های اوریجینال، بخش زیادی از افراد توانایی خرید آن را ندارند. بهمین دلیل، ادکلن “های کپی” مورد توجه علاقه مندان ادکلن قرار گرفت.

ادکلن تستر “های کپی” (high copy) یا (High Quality) همانطور که از نامش پیداست یک نمونه با کیفیت بالای کپی شده از تستر اوریجینال آن ادکلن می باشد. این دسته از نظر ظاهری، تفاوت خاصی با نمونه اوریجینال ندارد و در اکثر موارد، خریدار عادی توانایی تشخیص ادکلن تستر کپی و اوریجینال را ندارد و حتی بعنوان ادکلن اوریجینال نیز فروش می رود. هرچند تفاوت هایی دارند که مهم ترین آن عبارتند از:

مورد اول: مواد اولیه مایع ادکلن های کپی از مواد طبیعی نیست.

مورد دوم: جنس درب ادکلن در بسیاری از نمونه های اوریجینال شیشه بوده ولی در نمونه تستر های کپی، پلیمری ولی با کیفیت است.

مورد سوم: جنس شیشه ادکلن که در نمونه اوریجینال عمدتا کریستال بوده و هیچ نوع شکست و بافتی ندارد که این مورد در تستر های کپی وجود ندارد.

بخاطر اختلافات فوق در تولید ادکلن “های کپی”، تفاوت قیمت فاحشی با نمونه اوریجینال آن دارد.

ویژگی مهم ادکلن های کپی در بروز بودن و تنوع بالای رایحه هاست که در بسیاری موارد رایحه های تولیدی آن از جدید ترین رایحه های روز بوده و گاها توسط هیچ کدام از سایر شرکت های تولید ادکلن کپی (از جمله اسمارت، فرگرنس، جانوین و …) تولید نشده اند.

در مجموع با توجه به قیمت مناسب این دسته ادکلن، خرید و مصرف ان برای افرادی که علاقه مند به مصرف ادکلن های برند و روز دنیا می باشند توصیه میشود.

ادکلن تستر های کپی در دو مدل جعبه تستر (به رنگ سفید یا قهوه ای عمدتا دارای پلمب) و باکس اوریجینال (کاملا مشابه بسته بندی ادکلن اوریجینال) وجود دارد. تفاوت قیمتی این دو مدل تنها بخاطر نوع بسته بندی است. تنوع بیش از 300 رایحه و ساخت کشور امارات می باشند.


جهت مشاهده سایر موجودی ادکلن تستر های کپی کلیک نمایید.


در زیر نمونه های واقعی موجود در سایت کالاوب را ملاحظه فرمایید. جهت دریافت قیمت سفارش عمده تماس بگیرید.

ناموجود

ادکلن تستر های کپی High Copy

ادکلن تستر آمواج اپوس ۷

850,000 تومان
error:
شروع گفتگو ...
1
سلام
احتیاج به راهنمایی دارید؟
ارسال پیام در واتس اپ ...